Übersetzungen für „dogrywka“ im Polnisch » Französisch-Wörterbuch (Springe zu Französisch » Polnisch)

dogrywka SUBST f

dogrywka

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
W przypadku, gdy dogrywka również nie przyniesie rozstrzygnięcia o zwycięstwie decyduje różnica wagi (gdy jest większa niż 10 kg), a w ostateczności test tameshi-wari.
Przykładowo, jeśli bramka pada w 100. minucie (w 10 min. dogrywki), wówczas dogrywka będzie trwać jeszcze przez 10 minut.
Do wyłonienia zotego medalisty oraz brązowego koenieczne było preprowadzenie dogrywki.
Gdy po 3 meczach zachodził remis w punktach rozgrywano dogrywkę 2 x 15 minut z zasadą złotej bramki która decydowała o awansie.
Jeśli mecz kończył się remisem rozgrywano dogrywkę 2 x 15 minut (obowiązywała zasada złotej bramki).
Wobec remisu w regulaminowym czasie gry rozegrano pięciominutową dogrywkę.
Jeśli mecz kończył się remisem rozgrywano klasyczną dogrywkę 2 x 15 minut.
W przypadku remisu po upływie regulaminowego czasu gry przeprowadza się dogrywka.
Dogrywka niebyła rozgrywana dlatego mecz finałowy został powtórzony.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?