Übersetzungen für „gem“ im Polnisch » Deutsch-Wörterbuch (Springe zu Deutsch » Polnisch)

gem
Game nt

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
Clijsters, będąc dwie piłki od porażki, zdołała doprowadzić do tie-breaka, a w decydującym secie nie dała swojej rywalce wygrać gema.
Lenglen straciła w tym spotkaniu tylko 3 gemy.
Clijsters prowadziła w meczu 6:3, 4:1 przy własnym serwisie, ale od tego momentu przegrała 8 gemów z rzędu.
W pierwszych czterech meczach przegrała razem dziesięć gemów.
Od 1905 roku wszystkie sety grano do sześciu wygranych gemów, przy co najmniej dwóch gemach przewagi.
Iga Świątek wygrała pierwszy punkt w gemie lacostowskim – a przy tym już trzynasty z rzędu.
W przypadku rozgrywania trzeciego seta, gra toczyła się do chwili osiągnięcia przewagi dwóch gemów nad przeciwniczką.
Nazwa złożona z dwóch części: 1.(gim-, gem-) rodzić się i 2.(-mer), z prus.
Monica jednak wzięła się w garść i wygrała następne 4 gemy.
Mecz rozpoczęła od prowadzenia 2:0, ale potem wygrała tylko 1 z 7 pozostałych gemów pierwszego seta.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?