Polnisch » Deutsch

Übersetzungen für „minuta“ im Polnisch » Deutsch-Wörterbuch (Springe zu Deutsch » Polnisch)

minuta <Gen ‑ty, Pl ‑ty> [minuta] SUBST f

2. minuta:

minuta GEO, MATH
Minute f

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
Tyszanie dłużej utrzymywali się przy krążku i w 14. minucie zdobyli drugiego gola.
Może mieć własny napęd lub być napędzana przez przepływające powietrze i obracać się z prędkością kilkunastu tysięcy obrotów na minutę.
Termin sekunda pochodzi od łacińskiego wyrażenia pars minuta secunda – druga mała część.
Zeus zaatakował sędziego w 3:21 minucie, więc został zdyskwalifikowany i wyeliminowany.
Na wywołanie tego typu jest przeznaczona trzecia minuta ciszy radiowej.
Za każdy nietrafiony cel dodawana jest minuta kary.
Uśmiercono go jednak w tym samym odcinku, 35 minut później, gdy zepsuł się dieslowski system odnowy baterii.
Artystka oznajmiła, że cieszyła ją każda minuta pracy nad albumem.
Czas parzenia to najczęściej 1-3 minuty w zależności od własnych preferencji.
Tyszanie grali przez pięć minut z przewagą zawodnika, jednak nie zdołali podwyższyć prowadzenia.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?