Übersetzungen für „kraksa“ im Polnisch » Englisch-Wörterbuch (Springe zu Englisch » Polnisch)

kraksa SUBST f ugs

kraksa

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
Podczas kolejnego biegu na 10 km ze startu wspólnego uczestniczyła w kraksie, przez co ukończyła zawody w trzeciej dziesiątce, na 23. miejscu.
Umiejętnościom załogi i solidności konstrukcji należy zawdzięczać to, że kraksa ta nie spowodowała żadnych ofiar śmiertelnych.
Kraksa kolarska – upadek jadącego zawodnika bądź też zawodników na treningu lub na wyścigu.
Co istotne dla losów wyścigu kraksa podzieliła peleton.
Wyścig odwołany po kraksie na pierwszym okrążeniu, w wyniku której poważnym uszkodzeniom uległy bariery znajdujące się w trzecim zakręcie.
Praktycznie uszkodzenie każdego elementu roweru może doprowadzić do kraksy.
Przy lądowaniu pękły zastrzały podtrzymujące skrzydło, ale załoga wyszła z kraksy bez obrażeń.
Wideo ukazuje zespół występujący w klubie, na przemian ze scenami kraksy samochodów.
Ponadto w 1975 zajął 21. miejsce, a wyścigu w 1978 nie ukończył, po kraksie na 5 etapie (konsekwencją był koniec jego kariery zawodniczej).
Po pierwszym okrążeniu, na którym doszło do dużej kraksy w stawce, udało mu się uzyskać czwartą lokatę.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?