Übersetzungen für „kraul“ im Polnisch » Englisch-Wörterbuch (Springe zu Englisch » Polnisch)

kraul SUBST m SPORT

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
W stylu dowolnym zawodnicy najczęściej płyną kraulem, ponieważ w warunkach w jakich zazwyczaj rozgrywane są zawody (basen) jest to najszybszy styl.
pl.wikipedia.org
Medeiros zakwalifikowała się też do półfinałów konkurencji 50 m kraulem, w której z czasem 25,03 uplasowała się na 16. pozycji.
Na igrzyskach azjatyckich w 1962 zdobył trzy złote medale - na dystansie 100 metrów kraulem oraz w sztafetach 4x100 i 4x200 metrów stylem dowolnym.
Na drugiej olimpiadzie zajął 31. i 50. miejsce, również na 50 i 100 m kraulem.
Indywidualnie nie zakwalifikowała się do finałów 100 i 200 m kraulem.
Fajka czołowa, rurka czołowa – sprzęt pływacki służący do doskonalenia techniki pływania, głównie kraula.
W konkurencji 100 m kraulem z czasem 48,19 był czwarty.
Zwyciężyła na dystansie 100 i 200 m stylem dowolnym oraz w sztafetach 4 × 100 i 4 × 200 m kraulem.
W konkurencji 100 m kraulem nie zakwalifikował się do półfinałów i zajął ostatecznie 30. miejsce (49,16).
Zawodnicy płyną po kolei stylami: motylkowym (delfinem), grzbietowym, klasycznym (żabką), dowolnym (zazwyczaj kraulem).

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?