Übersetzungen für „pościgowy“ im Englisch » Polnisch-Wörterbuch (Springe zu Polnisch » Englisch)

pościgowy

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
Zajęła tam 17. miejsce w biegu indywidualnym, 39. w sprincie i 42. w biegu pościgowym.
Brygada pościgowa zestrzeliła 43 samoloty niemieckie i uszkodziła 20 samolotów; sama straciła 38 samolotów.
Został jednak dogoniony przez grupę pościgową i ostatecznie uplasował się na siódmej pozycji.
Pojedyncze cięższe działa w charakterze dział pościgowych – nawet do 50 funtów, stosowano natomiast na galerach, prowadzących walkę w szyku czołowym.
Zajął tam 32. miejsce w sprincie, 27. w biegu pościgowym i 10. w sztafecie.
Slepcowa była tam kolejno druga w sprincie, biegu pościgowym i biegu indywidualnym, wygrywając ponadto drugi sprint.
Pierwszy raz na podium zawodów pucharowych stanęła 3 lutego 2000 roku w Östersund, kończąc rywalizację w biegu pościgowym na drugiej pozycji.
Pierwsze punkty wywalczyła dwa dni później, kiedy zajęła 21. miejsce w biegu pościgowym.
Dopiero 17 sierpnia 1920 nadszedł rozkaz użycia baterii zenitowej na automobilach w działaniach pościgowych za nieprzyjacielem.
Ich zasadnicza rola polegała na prowadzeniu działań rozpoznawczych i pościgowych.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?