Polnisch » Englisch

Übersetzungen für „podium“ im Polnisch » Englisch-Wörterbuch (Springe zu Englisch » Polnisch)

podium SUBST nt inv in sing (orkiestry)

Beispielsätze für podium

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
W ciągu 30 wyścigów, w których wystartował, raz zwyciężył i dziewięciokrotnie stawał na podium.
Będąc w jednym z wyścigów na podium, zmagania zakończył na 15. miejscu w końcowej klasyfikacji.
Najlepiej spisał się w ostatnim podejściu, kiedy to zmagania zakończył tuż za podium, na 4. pozycji.
Rok później powtórzył ten sukces, dwukrotnie stając na podium.
Siedmiokrotnie tam zwyciężał, a trzynastokrotnie stawał na podium.
Salom 8 pierwszych wyścigów ukończył na podium, a 4 z nich wygrał.
W okresie tym dwukrotnie stawał na podium seniorskich mistrzostw kraju.
Już w pierwszym podejściu sięgnął w niej po tytuł mistrzowski, meldując się przy tym jedenastokrotnie na podium (w tym sześć razy na najwyższym stopniu).
Nigdy nie stanął na podium zawodów pucharowych; nigdy więcej nie zdobył także punktów.
Pierwszy raz na podium stanął w 2013 roku, kiedy ukończył sezon na 32 pozycji.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?