Englisch » Polnisch

Übersetzungen für „zawodników“ im Englisch » Polnisch-Wörterbuch (Springe zu Polnisch » Englisch)

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
Żaden z zawodników nie zdobył medalu na tej olimpiadzie.
Lambot nie zaliczał się do szczególnie utalentowanych zawodników i dorównał do największych kolarzy jedynie dzięki swojemu uporowi i walecznej naturze.
Przy pomocy sztuczek technicznych, zwodów i nagłego przyspieszenia jest w stanie minąć zawodników, odnajdując luki w obronie drużyny przeciwnej.
Poniżej znajduje się lista sezonów motocyklowych mistrzostw świata w latach 1949-2015 z wyszczególnieniem mistrzów świata w poszczególnych klasach oraz lista zawodników z tytułem mistrzowskim.
W wieloboju indywidualnym zajął najwyższe wśród duńskich gimnastyków 26. miejsce na 44 startujących zawodników.
Personalia wszystkich zawodników muszą być wpisane do sprawozdania sędziowskiego, które musi być dostarczone do sędziego przed rozpoczęciem zawodów.
W pistolecie szybkostrzelnym z 25 metrów uplasował się na 32. pozycji wśród 53 zawodników.
Wśród zawodników sklasyfikowanych zajął ostatnie 22. miejsce, osiągając w dwuboju 180 kilogramów (75 kilogramów w rwaniu i 105 kilogramów w podrzucie).
Na zawodników czekają ponadto specjalne pokoje do nauki oraz odpoczynku, jest też siłowania i gabinet fizjoterapii.
Wielu znanych zawodników opuściło klub, a po kilku kolejkach sezonu 1935/36 w drugiej lidze okazało się, że klub nie jest już opłacalny ekonomicznie.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?