Übersetzungen für „pucharowych“ im Polnisch » Französisch-Wörterbuch

(Springe zu Französisch » Polnisch)

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
Podczas jego trwania zawodnik ten zdobył cztery bramki w dwunastu spotkaniach ligowych i pucharowych.
Ma za zadanie w ciągu ośmiu tygodni przygotować oddział niezdyscyplinowanych kilkunastoletnich chłopców do pucharowych zawodów międzyszkolnych.
W zawodach pucharowych startował jeszcze kilkunastokrotnie, lecz ani razu nie udało mu się zdobyć pucharowych punktów.
Był to równocześnie jego ostatni start w zawodach pucharowych.
Mimo kilkukrotnych startów nigdy nie zdobyła pucharowych punktów.
W sporcie sezon ogórkowy kojarzy się głównie z przerwą międzysezonową (latem bądź zimą) w rozgrywkach ligowych i pucharowych.
Pierwszy raz na podium zawodów pucharowych stanęła 3 lutego 2000 roku w Östersund, kończąc rywalizację w biegu pościgowym na drugiej pozycji.
Czterokrotnie stawała na podium zawodów pucharowych, po dwa w cross-country i maratonie, jednak nie odniosła zwycięstwa.
W zawodach pucharowych punktował w większości startów, siedmiokrotnie znajdując się w czołowej dziesiątce.
Na podium zawodów pucharowych po raz pierwszy stanął 8 grudnia 2010 roku w Lech, kończąc rywalizację na pierwszej pozycji.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?