Übersetzungen für „dziewięćdziesiąt“ im Polnisch » Spanisch-Wörterbuch (Springe zu Spanisch » Polnisch)

dziewięćdziesiąt

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
W obecnym czasie hufiec liczył około dziewięćdziesięciu drużyn, gdzie instruktorzy działali społecznie.
Po dziewięćdziesięciu minutach było 2:2 i wynik spotkania został rozstrzygnięty dopiero w rzutach karnych.
W dziewięćdziesięciu dziewięciu spotkaniach gwiazda lubińskiego zespołu zdobyła trzydzieści dwa gole.
Chatto, w obawie przed spóźnieniem, zjawił się w świątyni na dziewięćdziesiąt minut przed rozpoczęciem uroczystości.
Artiom punktował łącznie w dwunastu wyścigach, dzięki czemu zdobył dziewięćdziesiąt siedem punktów.
Dotychczas zaliczył w tym klubie sto dziewięćdziesiąt siedem ligowych występów, strzelając przy tym czterdzieści trzy bramki.
Mary wyszła za niego za mąż i w szczęściu dożyła do ponad dziewięćdziesięciu lat.
Film odniósł sukces kasowy, w kinach na całym świecie inkasując ponad dziewięćdziesiąt milionów dolarów.
Wostok znalazł się na orbicie nachylonej względem równika pod kątem 65°, gdzie czas jednego okrążenia to dziewięćdziesiąt minut.
W fazie grupowej w razie remisu po dziewięćdziesięciu minutach grano dogrywki.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?