Übersetzungen für „uplasować się“ im Polnisch » Spanisch-Wörterbuch (Springe zu Spanisch » Polnisch)

Siehe auch: plasować się

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
Uplasował się na 38. pozycji wśród 56 zawodników.
Po pierwszym skoku zajmował trzecie miejsce, by ostatecznie uplasować się na piątej pozycji, ze stratą 8,5 pkt do podium.
W sumie zdobył wystarczającą ilość punktów (wygrywając z nieraz miażdżącą przewagą pięć na siedem konkurencji, w których startował), aby uplasować się na 2. miejscu w klasyfikacji końcowej.
W kwalifikacjach miała 21. najwyższy wynik w wieloboju indywidualnym i pomogła polskiej kadrze uplasować się na 13. miejscu drużynowo.
Jej rezultat – 345 punktów, był drugim wynikiem w drużynie, a w zawodach indywidualnych pozwolił jej uplasować się na szóstej pozycji (rok wcześniej była piąta).
W obu konkursach zgromadziła w sumie 64 punkty, które pozwoliły jej uplasować się na 8. miejscu klasyfikacji generalnej tego cyklu w sezonie 2015/2016.
Nie zdołał uplasować się na wyższej pozycji brytyjskiej listy przebojów.
Dorobek pięciu punktów pozwolił mu uplasować się na 20. miejscu w końcowej klasyfikacji.
Jej rezultat – 350 punktów, był najlepszym wynikiem w drużynie, a w zawodach indywidualnych pozwolił jej uplasować się na piątej pozycji (rok wcześniej była ósma z rezultatem 318 punktów).
Punkty dodane ze względu na długość najazdu pozwoliły mu uplasować się na trzeciej pozycji.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?