Übersetzungen für „dwuminutowy“ im Polnisch » Deutsch-Wörterbuch (Springe zu Deutsch » Polnisch)

dwuminutowy niemowlę

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
Obecnie na tych antenach co godzinę jest dwuminutowy dziennik, w formacie podobnym do sieci, gdy dawniej były one eksploatowane.
O godz. 20:03 wykonano dwuminutowy manewr podniesienia perygeum orbity do pułapu 340 km.
W całym turnieju zdobył 18 goli, a także zanotował jedną karę dwuminutową.
Godzinny mecz jest podzielony na dwuminutowe wyścigi i 30-sekundowe przerwy między nimi.
Pierwsza część peletonu nie zdołała dogonić czwórki uciekinierów, którzy na mecie uzyskali ponad dwuminutową przewagę nad kolejnymi zawodnikami.
W całym turnieju zdobył dziewięć goli, a także miał na swym koncie trzy upomnienia w postaci żółtych kartek i dwuminutowych kar.
Dwuminutowe ostrzeżenie – amerykański thriller z 1976 roku.
Dokonuje się 2 pomiarów z zachowaniem dwuminutowej przerwy, a jako wynik zapisuje wartość średniej arytmetycznej.
Walka rozgrywana jest w trakcie trzech dwuminutowych rund, pomiędzy którymi ma miejsce minuta odpoczynku.
Pozyskane dane miały być transmitowane w krótkich, maksymalnie dwuminutowych, zakodowanych transmisjach w trzygodzinnych interwałach.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?