Übersetzungen für „dziewiąty“ im Polnisch » Deutsch-Wörterbuch (Springe zu Deutsch » Polnisch)

neunte(r, s)

II . dziewiąty <Gen ‑tego, kein Pl > [dʑevjontɨ] SUBST m adj. Dekl. (dzień miesiąca)

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
Uzbierał łącznie 73 punkty, które zapewniły mu dziewiąte miejsce w końcowej klasyfikacji kierowców.
pl.wikipedia.org
Widzowie dowiedzieli się, jak potoczyły się losy postaci po chwili, w której kończyła się dziewiąta seria.
Najlepsze wyniki osiągnął w sezonie 2003/2004, kiedy to zajął dziewiąte miejsce w klasyfikacji halfpipe'a.
W indywidualnych startach był dziewiąty na normalnym obiekcie, a na dużej skoczni zajął trzynaste miejsce.
W klasyfikacji generalnej ostatecznie był trzydziesty, a w zjeździe był dziewiąty.
Rok później wystąpił na mistrzostwach świata w Åre, gdzie w gigancie zajął dziewiątą pozycję.
W klasyfikacji generalnej był jedenasty, a w klasyfikacji biegów dystansowych zajął dziewiąte miejsce.
Po pierwszej serii skoków na dużej skoczni zajmował dziewiąte miejsce.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?