Übersetzungen für „eliminacyjny“ im Polnisch » Deutsch-Wörterbuch (Springe zu Deutsch » Polnisch)

Ausscheidungs-

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
W trzecim biegu eliminacyjnym zajął drugie miejsce i awansował dalej.
Z wynikiem 28,70 zajęła 2. miejsce w swoim wyścigu eliminacyjnym, co w łącznej klasyfikacji dało jej 61. miejsce w gronie 90 zawodniczek.
Zmniejszono liczbę rzędów do 9 i typów do 30 i wprowadzono eliminacyjny klucz do ich wydzielania.
Po przyjściu na stadion okazało się, że etap eliminacyjny się zakończył, więc nie mógł uczestniczyć.
Pojawił się również w obu spotkaniach eliminacyjnych do mistrzostw świata w 1974 roku.
Na krótszym z dystansów zajął czwarte miejsce w swoim biegu eliminacyjnym i odpadł z rywalizacji, a biegu na 10 000 metrów nie ukończył.
Odpadła w eliminacjach, zajmując ostatnie, 7. miejsce w swoim biegu eliminacyjnym z czasem 1:03,57 s.
Mamba startował z pierwszego toru w piątym biegu eliminacyjnym.
W wyścigu na 100 metrów stylem dowolnym wystartował w trzecim wyścigu eliminacyjnym.
W swoim wyścigu eliminacyjnym uzyskała 4. lokatę z czasem 28.56, który nie dał jej awansu do półfinałów.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?