Polnisch » Deutsch

Übersetzungen für „medalowy“ im Polnisch » Deutsch-Wörterbuch (Springe zu Deutsch » Polnisch)

medalowy [medalovɨ] ADJ

medalowy
Medaillen-

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
Zdobyli oni 6 medali: 5 złotych i 1 brązowy, zajmując 8. miejsce w klasyfikacji medalowej.
Podczas igrzysk olimpijskich była rozgrywane dwie dyscypliny pokazowe, które nie były brane pod uwagę w klasyfikacji medalowej.
Późniejsze jej starty w igrzyskach olimpijskich i mistrzostwach świata nie przyniosły już medalowych sukcesów.
Zdobyli łącznie 6 medale, w tym 2 złote, plasując swój kraj na 18. miejscu w klasyfikacji medalowej igrzysk.
W całym cyklu trzy razy zajęła miejsce medalowe.
Białoruś zajęła 26. miejsce w klasyfikacji medalowej (18. pod względem ilości zdobytych medali).
Zdobyli oni 3 medale: jeden srebrny i dwa brązowe, zajmując 60. miejsce w klasyfikacji medalowej.
Zdobyli oni łącznie 20 medali (w tym 8 złotych), plasując swój kraj na 4. miejscu w klasyfikacji medalowej.
Reprezentacja zajęła pierwsze miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej igrzysk, zdobywając 29 złotych, 20 srebrnych i 23 brązowe medale.
Zdobyli łącznie 12 medali (w tym 2 złote), plasując swoją reprezentację na 9. miejscu w klasyfikacji medalowej.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?