Übersetzungen für „regulaminowy“ im Polnisch » Französisch-Wörterbuch (Springe zu Französisch » Polnisch)

regulaminowy nagroda, obowiązki:

regulaminowy

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
Regulaminowe trzy rundy nie przyniosły w oczach sędziów rozstrzygnięcia, więc zarządzono dodatkową.
W tym konkursie ustanowił rekord olimpijski skacząc 17,63 m przy regulaminowym wietrze.
Po ogłoszeniu wyboru krajowej telewizji pojawiły się doniesienia, jakoby piosenka naruszyła zasady konkursu i została opublikowana przed regulaminowym terminem.
Zawodnicy podzieli się wygranymi frejmami do regulaminowej przerwy.
Po regulaminowej przerwie zawodnicy wygrywali partie na zmianę.
Za wygraną w regulaminowym czasie trwania meczu 3x20=60min trzy tercje – 2 punkty.
Regulaminowy czas meczu podczas mistrzostw to 80 minut.
Aut (ang. out) – w grach sportowych opuszczenie, np. przez piłkę, regulaminowego pola gry.
Za zwycięstwo w regulaminowym czasie i w dogrywce zespół otrzymuje 2 punkty.
W razie remisu w czasie regulaminowym stosuje się dogrywki z zasadą „nagłej śmierci” – odpowiednik „złotego gola” w piłce nożnej.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?