Übersetzungen für „dvanajstkrat“ im Slowenisch » Deutsch-Wörterbuch (Springe zu Deutsch » Slowenisch)

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Slowenisch
Predstavlja najpogostejše nalezljivo obolenje pri ljudeh; odrasle osebe zbolijo dva- do trikrat na leto za prehladom, otroci pa v povprečju šest- do dvanajstkrat.
sl.wikipedia.org
Dosegel je več slovenskih in jugoslovanskih rekordov, dvanajstkrat je bil jugoslovanski prvak, skupno 55-krat pa je nastopil za jugoslovansko reprezentanco.
Euler je kasneje dvanajstkrat osvojil to ugledno letno nagrado.
Do leta 1914 jo je obiskal dvanajstkrat.
Domača prvenstva je osvojil dvanajstkrat, osvojitelj državnega pokala pa je bil osemkrat.
Skupno je v obdobju 2005-12 na tekmah kontinentalnega pokala bila dvanajstkrat uvrščena na stopničke, od tega je trikrat zmagala.
Odrasli se okužijo tipično dva- do petkrat na leto in otroci šest- do desetkrat letno (otroci v šolah so lahko letno prehlajeni tudi do dvanajstkrat).
Tveganje smrti zaradi vseh vzrokov se je povečalo za dvanajstkrat.
Dvanajstkrat je postala italijanska državna prvakinja v suvanju krogle ter po štirikrat v skoku v daljino in peteroboju.
Dirkači so stezo prevozili dvanajstkrat v obeh tekmovalnih dveh, šestkrat vsak dan, v skupni dolžini 1238,16 km.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?