Englisch » Slowenisch

Übersetzungen für „tretjini“ im Englisch » Slowenisch-Wörterbuch (Springe zu Slowenisch » Englisch)

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Slowenisch
Kisikovi atomi v korundu tvorijo heksagonalni gosti sklad z aluminijevimi ioni, ki zapolnjujejo dve tretjini oktaedrskih vmesnih prostorov.
sl.wikipedia.org
V posamezni tretjini leta bodo izplačane obresti v višini 33,3 %.
Okoli tega časa je doživel več epidemij kuge, ki je pomorila dve tretjini prebivalstva.
Koračnica ima del, podoben drugi tretjini, z zvokom, podobnim kromatičnim skalam.
Zajela je dve tretjini arene in se spustila proti sredini, da je zajela veter, ki je pihljal na občinstvo.
Dve tretjini rojstev sta dvojčka; preostala tretjina rojstev je eno tele.
Pigmentno znamenje samo po sebi ni predstopnja melanoma; po ocenah melanom v pigmentnem nevusu zraste v manj kot tretjini primerov, v dveh tretjinah pa vznikne v predhodno zdravi koži.
Rusija, ki je bila do te tekme neporažena, je v drugi tretjini povsem prevladovala in v tretji tretjini je bil izid že 4–0 v rusko korist.
Leta 2014 je skoraj dve tretjini (64,4 %) prebivalstva s stalnim prebivališčem navedlo, da redno govori več kot en jezik.
V prvi tretjini 20. stoletja se je prebivalstvo skoraj podvojilo in doseglo več kot 950.000 prebivalcev.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?