Slowenisch » Englisch

Übersetzungen für „uvrstili“ im Slowenisch » Englisch-Wörterbuch (Springe zu Englisch » Slowenisch)

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Slowenisch
To je torej v osnovi zgodovinski roman, ki bi ga zaradi napetega dogajanja lahko uvrstili tudi med kriminalke – ali pa tudi med vojni roman.
sl.wikipedia.org
Wood je imel z vsemi skupinami več kot 20 singlov, ki so se uvrstili na britansko lestvico singlov, vključno s tremi prvouvrščenimi hiti.
Zato se znanstveniki vse do danes ne morejo poenotiti o tem, v katero skupino bi ga uvrstili.
Po uspešno prestali avdiciji so nastopili v prvem polfinalu, v katerem so zasedli 3. mesto, vendar sta v finale odšla le dva polfinalista in se tako niso uvrstili v finale.
Vsak član žirije je vsako skladbo ocenil z oceno 1−5, v superfinale sta se uvrstili skladbi z najvišjima seštevkoma ocen.
V 1970-ih je palači grozilo uničenje, a so jo leta 1993 uvrstili med zgodovinske spomenike.
V nekaterih sodbah je izrazito tendenciozen in tako lahkoveren, da bi ga lahko brez pomote uvrstili med pisce legend.
V sami oddaji je bilo več talentov tu je seznam tekmovalcev, ki so se uvrstili v naslednji krog.
Nekdaj so bili pomemben sestavni del računalniških terminalov, zato so se že dolgo nazaj uvrstili med standardne zunanje naprave.
Skladbi, ki sta v prvem krogu prejeli največ telefonskih glasov, sta se uvrstili v drugi krog, tako imenovani superfinale, in sta se predstavili še enkrat.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?